Uzman Diyetisyen Nilay COŞKUN
 
İnsanların besinsel ihtiyaçlarını belirleyerek, kişisel beslenme programlarının geliştirilmesini ve uygulanmasını 5 yıldır çalıştığım kuruluşlardaki deneyimlerimin getirdiği motivasyon ve güvenle sürdürüyorum.
 
2008 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldum. Aynı yıl bir özel bir Üniversite Hastanesinde Klinik Beslenme diyetisyenliği yaparken yine Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde Klinik Beslenme uzmanlığına başladım. Bu süreçte; “Tip 1 Diyabette Risk Faktörleri” üzerine lisans ve “Vücut geliştirme sporu ile ilgilenen erkek yetişkin bireylerde beden algısının yeme davranışı ve besin tüketimi ile ilişkisi” üzerine yüksek lisans tezlerini yazdım.
 
Meslek hayatım süresince metabolik hastalıklarda beslenme, tıbbi hastalıklarda beslenme tedavisi, sporcu ve egzersiz beslenmesi gibi konularda birçok seminere katıldım ve bunlar üzerine çalışmalar yaptım. 
 
Şimdi;
 
Kişiye özel sağlıklı beslenmede size yol haritası olacak AlertFood ekibindeyim.
Alertfood testleri ile vücudunuzun tepki gösterdiği, yaşam kalitenizi azaltan besinleri öğreneceksiniz. 
Diyetisyeniniz ve danışmanınız olarak ben, bu süreçte yeterli ve dengeli beslenmenizi karşılayacak size özel sağlıklı ve doğru besinleri seçmenize yardımcı olacağım. 
 
Unutmayın! “kişiye özel sağlıklı beslenme”  kaliteli yaşama doğru bir adımdır.